Co říkají rodiče

Petra Fišerová

Miniškoličku ALKA mohu vřele doporučit a to hlavně díky milému přístupu paní Bednářové k dětem, ze kterého je cítit, že má děti skutečně ráda, má pro ně cit a umí s nimi velmi pěkně komunikovat a zaujmout je. K dětem má individuální přístup, snaží se je rozvíjet a pro rodiče je příjemné vědět, že dítě je v dobrých, spolehlivých rukou v nekonfliktním, příjemném prostředí. Za Erika touto cestou moc děkuji, chodil do školičky skutečně rád.

Mirka Belhová

Školičku Alka náš tříletý syn navštěvoval více než půlroku, než jsme se odstěhovali z Prahy. Byla to jeho úplně první zkušenost s dětským kolektivem, a proto jsme celá rodina s napětím očekávali, jak vstup mezi vrstevníky zvládne. Vše dopadlo skvěle. Velmi za to děkujeme právě paní Bednářové; děkujeme za její pečlivý, svědomitý a osobní přístup k našemu Mikulášovi. Jako rodina s více dětmi jsme ocenili šikovnou ranní možnost širšího času, kdy jsme mohli syna do školičky přivézt. Pro mě jako pro matku byla z počátku taky velmi vítaná každá sms, kterou mi paní Bednářová posílala o dění ve školce a synově chování. A praktická pro celý chod naší rodiny byla i možnost měnit si kalendář docházky v průběhu týdne. Moc hezky na čas ve školičce zpětně vzpomínáme, a pokud i vy hledáte téměř rodinné prostředí s laskavou péčí, Školička Alka je pro vás ta správná volba!

Helena Kučová

Naše kačenka školku navštěvovala velmi ráda.. Myslím, že díky školičce Alka byl Kačenky vstup do noveho kolektivu hladký a sama se za paní učitelkou velmi těšila. Nyní už rok navštěvuje státní školku a i po roce se stále ptá na její oblíbenou paní učitelku Kačenku :D a stále na první skolicku vzpomíná. Udělala jsem dobře, že jsem dcerku ve 3 letech dala nejdříve do menšího rodinného kolektivu.

M.R.

Školička Alka byla pro nás šťastná volba. Dcera byla velmi spokojená, díky malému kolektivu prakticky nemarodila. Velmi nám vyhovoval idividuální a laskavý přístup paní Bednářové

Bartákovi

Se školičkou jsem byli jako rodiče velmi spokojeni a moc si to užily i naše dvě dcery, které školičku navštěvovaly od svých dvou let do nástupu do školky. O děti bylo vždy dobře postaráno, paní Bednářová má k dětem pozitivní vztah, k potřebám dětí přistupuje individuálně a citlivě. Holky se toho také hodně naučily. Zvláště jsem ocenili, že bylo dbáno na získání a rozvoj dovedností v sebeobsluze, což se moc hodilo při nástupu do školky. Děti na školičku rády vzpomínají a někdy se jim trochu stýská.

Hlinková Jitka

Školičku Alka jsme využili opakovaně na celodenní docházku našeho tříletého syna během letních prázdnin 2015 a byli jsme spokojeni jak s přístupem personálu k dětem, tak s cenou za služby . Syn byl ve školce také spokojen. Mohu vřele doporučit.

Natalie Lukášková

Když jsem se rozhodovala pro dcerky školičku, období než půjde do klasické školky, vybírala se nejprve dle dostupnosti. Služby paní Bednářové mne nadchly hned po první korespondenci. Byly jsme se s dcerkou podívat ve školičce před nástupem. Paní Bednářová se nám plně věnovala, vše nám vysvětlila a ukázala. Když jsem ji vedla na první dopoledne byla jsem víc nervózní než malá. Ale vše proběhlo perfektně. Pokud hledáte školičku kam vaše dítě bude chodit se smíchem a odcházet se slzami že musí domu, dál nehledejte, právě ji máte. Mohu plně doporučit a ještě jednou děkuji paní Bednářová

Linda Melicharová

Vždy jsem byla spokojená s vlídným a chápajícím přístupem paní učitelky/učitelek a oceňuji individuální
a citlivý přístup nejen v komunikaci s námi, rodiči, ale hlavně s našimi dětmi. Ještě jednou díky!


  © 2013 Školička ALKA - Všechna práva vyhrazena